Zapytaj eksperta
Napisz do nas  Skontaktuj się z nami
  +48 887 633 633
  Sperling Business Group
  Pomożemy Tobie - Zadzwoń do nas!

  BIURO RACHUNKOWE

  KANCELARIA PODATKOWA

  Księgowość | Kadry i Płace
  Doradztwo Podatkowe

  DOŚWIADCZENIE

  od 2014r.

  ZAUFANIE

  ponad 310

  Klientów

  Kliknij i przeczytaj

  REFERENCJE

  KLIENTÓW

  Zespół


  + 10 specjalistów z różnych branż w jednym miejscu

   

  2014 rok – od tego roku zdobywamy wiedzę i doświadczenie

   

  + 349 zaufanych aktywnych Klientów

   

  + 2753 Klientom doradzaliśmy w ich biznesach

   

  + 15 krajów UE – z tylu krajów obsługujemy przedsiębiorców

   

  2 mln zł nasza polisa OC to współpraca bez ryzyka

   

  + 300 rocznie odbywanych szkoleń branżowych

  Dzień dobry,

  Kancelarię SPERLING tworzy zespół składający się z doradcy podatkowego, adwokatów, radców prawnych, licencjonowanych księgowych i kadrowych, syndyka, doradcy restrukturyzacyjnego, doradcy ds. funduszy UE, biegłego rewidenta i notariusza. Obecnie w naszym zespole znajdują się:

   1. doradca podatkowy
   2. 13 specjalistów ds. księgowości oraz kadr i płac
   3. dwóch adwokatów
   4. radca prawny
   5. doradca restrukturyzacyjny i syndyk
   6. biegły rewident
   7. notariusz

   

  Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze przedsiębiorców w każdej sferze ich działalności: księgowej, finansowej, podatkowej i prawnej. Jednocześnie dostrzegamy detale, które niejednokrotnie grają „pierwsze skrzypce” w firmach naszych Klientów. Dostrzegamy problemy w ich biznesach, jak i mogące powstać w przyszłości ryzyka błędnych decyzji.

  Budujemy solidną pozycję na rynku firm doradczych w Polsce dzięki skutecznemu rozwiązywaniu problemów naszych Klientów oraz zapewnieniu bezpieczeństwa podatkowego i prawnego dla ich działań. Przykładamy szczególną uwagę do wąskiej specjalizacji branżowej członków naszej kancelarii, a także posiadamy wysoką motywację naszego zespołu do osiągania celów i ponadprzeciętnych wyników dla naszych Klientów.

  Wykonujemy obowiązki sumiennie i z najwyższą starannością. Kierujemy się wyłącznie dobrem naszych Klientów. Przywiązujemy szczególną uwagę do pełnej satysfakcji naszych Klientów i sprostania wysokim ich wymaganiom, a także budowania długoletniej współpracy opartej na zaufaniu oraz przejrzystych warunkach.

  Naszych Klientów otaczamy specjalną ochroną informacji, gdyż wykonujemy zawody zaufania publicznego, w związku z czym wszelkie fakty i informacje uzyskane na temat ich spraw i problemów pozostają w całkowitej tajemnicy zawodowej.

  Kancelaria SPERLING działa wedle najwyższych norm i standardów wśród kancelarii podatkowo – prawnych. Kancelaria działa w ramach spółki kapitałowej, która jest w pełni transparentna dzięki pozytywnie zakończonym audytom certyfikacyjnym.

  Cieszymy się, że do grona naszych stałych Klientów należą przedsiębiorcy z Polski, jak i z ponad 15 krajów UE, a są nimi przedsiębiorcy indywidualni, spółki kapitałowe, organizacje non profit, jak i osoby prywatne. Cenimy wysoko rekomendacje naszych Klientów.

  Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, koncentrujemy się na samorozwoju. W każdym roku odbywamy w sumie kilkaset szkoleń branżowych z zakresu księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego, obsługi prawnej przedsiębiorców. Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawa i rynkowym otoczeniu biznesu. Skrupulatnie analizujemy najnowsze orzecznictwo sądowe i interpretacje Ministra Finansów. Porównujemy się z innymi i lubimy wiedzieć więcej.

  Cenimy i szanujemy naszych pracowników, udostępniamy im liczne szkolenia branżowe dając im szanse na rozwój. W komunikacji wewnętrznej stawiamy na otwartość i współpracę. Wszystkim pracownikom zapewniamy uczciwe warunki pracy oparte na umowie o pracę z poszanowaniem ich wszelkich praw pracowniczych, gdyż są najważniejszym kapitałem firmy.

  Chcemy gorąco podziękować wszystkim naszym obecnym i byłym Klientom, dla których świadczyliśmy usługi w minionych latach, za dotychczasową współpracę i zaufanie.

  Powierzenie w nasze ręce Państwa spraw biznesowych gwarantuje otrzymanie pełnego zaangażowania, profesjonalizmu i wysokiej motywacji naszego zespołu do działania.

  Zapraszamy do współpracy,

  Szymon Sperling – Prezes Zarządu

  Szymon Sperling

  Doradca Podatkowy nr 12258, Prawnik

  Wykształcenie wyższe prawnicze

  Specjalizuje się w optymalizacjach podatkowych dla małych i dużych firm oraz obniżaniem zobowiązań ZUS. Reprezentuje klientów w sporach z organami podatkowymi w trakcie kontroli podatkowych oraz przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie.